ברוכים הבאים לאתר!

עגלת הקניות שלי:

0 פריטים 0.00 ₪
אין עדיין שום דבר בסל הקניות שלך

משחקים לגיל שנה - משחקים לגיל שנה וחצי במבצע - בזאר שטראוס

 מגוון איכותי של משחקים לגיל שנה עד שנה וחצי

 כידוע, למשחקים ישנה חשיבות רבה להתפתחות התינוק, ולכל גיל יש את המשחקים המתאימים עבורו. ברשת בזאר שטראוס המפורסמת תוכלו למצוא מגוון איכותי של משחקים לגיל שנה ולגיל שנה וחצי, המוצעים כיום לרכישה גם ישירות דרך אתר החברה המאובטח עבור מחירים משתלמים במיוחד. ברשותנו שלל סוגי צעצועים ומשחקים איכותיים וחדישים של המותגים המובילים בעולם, מהם תוכלו לבחור את המוצרים המתאימים ביותר עבור ילדכם.

 

מבחר איכותי ועשיר של משחקים

 באתר של חברתנו תוכלו להתרשם ממגוון משחקי תינוקות וילדים של מותגים עולמיים מובילים המיועדים לגילאים שונים, לרבות משחקים לבני שנה ומשחקים לגיל שנה וחצי:

  • חיפושית ופרח של FUN FLEX - פעלולן עם תופסן רב שימושי הניתן לתלייה על גבי מגוון פריטים כמו כיסא, עגלה או מיטה, מגרה את הפעוט לביצוע מגוון פעולות.
  • ספרי מילים ראשונות - בשלל נושאים לרבות אוכל, צורות, כלי רכב, בבית וצבעים. הספרים כוללים תמונות צבע קסומות ומעודדים הגייה נכונה של מילים בסיסיות.
  • טלפון עם חוט של פישר פרייס - משחק קלאסי בעיצוב שובה לב המעודד דיבור לצד הליכה עצמאית.
  • קופסת השחלה מנגנת - כוללת מגוון חורי השחלה בצורות שונות עם מוסיקה נעימה, מעודדת לימוד של אותיות ומספרים.
  • טלפון ראשון שלי בעברית של Vtech - תורם להתפתחות שפתית והגדלת אוצר מילים, התפתחות חושית ופיתוח דמיון, סימולציה שמיעתית ושיפור מוטוריקה גסה ועדינה.
  • כדור תנועה של המותג Vtech - משחק אינטראקטיבי המלמד להכיר צורות, מספרים, חיות וקולותיהן בשילוב עם ניגון שירים, חיישני תגובה הצוחקים יחד עם הילד, אורות מהבהבים וכפתורי סיבוב.
  • התאמת צורות של פישר פרייס - עם קוביות צבעוניות להערמה, מיון, הפלה, התאמה, השחלה והשלכה. זהו משחק המפתח יכולות מוטוריות, משפר קואורדינציה בין יד לעין ומיומנויות חשובות נוספות להתפתחות התינוק.
  • עוד המון משחקים - כדוגמת גן חיות מרקד, כדור מנגן, הגה עגלה, קוביית פעילות וקטר קולות.

 

הזמנת משחקים לגילאי שנה עד שנה וחצי

 הזמנת משחקים לגיל שנה ולגילאים נוספים מוצעת בבטחה ובקלות ישירות דרך האתר של חברתנו. כמו כן, לביצוע רכישות וקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בבחירת משחקים מתאימים צרו קשר עם רשת בזאר שטראוס בטלפון 02-5865422.