ברוכים הבאים לאתר!

עגלת הקניות שלי:

0 פריטים 0.00 ₪
אין עדיין שום דבר בסל הקניות שלך

tommee-tippeeטומי טיפי:

 

חברת טומי טיפי הינה חברה שקיימת שנים רבות. מוצריה מיוחדים, חזקים ואיכותיים.

חברה זו מתייחסת במוצרים לכל שלב של תינוקכם.

ראשית- "הכי טבעי כמו אמא"

"הכי טבעי כמו אמא" זו סדרה הנועדה לחקות את הגמישות והתחושה של שד האם. הסדרה כוללת בקבוקים, מוצצים, מוצרי הנקה ועוד...

בקבוק טומי טיפי הוא הבקבוק האידיאלי לתקופת ההנקה מפני שיש לו פטמה בעלת מבנה ייחודי המדמה את פטמת האם וכך עוזרת בשמירה על שיגרת ההנקה.
פטמת הבקבוק עשוייה סיליקון רך למגע, חומר המעניק תחושה טבעית יותר. במהלך האכלה היא מתארכת ומתכופפת בגמישות ובעדינות בדומה לפטמת האם וכן מאפשרת לתינוק לאכול מהבקבוק בצורה נוחה וטבעית.

לחברת טומי טיפי ישנם גם מוצצים איכותיים וחזקים בעלי פתחי אוורור המאפשרים זרימת אוויר והגנה על עורו העדין של התינוק. למוצצים פטמה סימטרית המגנה ומסייעת להתפתחות תקינה של פיו ושיניו של התינוק.

בסדרת "הכי טיבעי כמו אמא" קיימים גם אביזרים שנועדו להקל על האם בהנקת התינוק לדוגמא:

מגיני פטמה: מגני הפטמה של טומי טיפי עשויות מסיליקון רך, דומות בתחושתן ובגמישותן לפטמת האם. בצידי מגן הפטמה ממוקמים חורי אוורור המאפשרים כניסת אוויר למניעת גירוי של העור.  מרקם הפטמה ידידותי ועור ואינו גורם לאלרגיות וגירויים.

משאבת חלב: למשאבת החלב של טומי טיפי פטנט ייחודי -  היא בעלת פסי עיסוי המעודדים את חלב האם לצאת. משאבת החלב נוחה, קלה, בעלת 3 חלקים בלבד ולכן קל מאוד להרכיב, לפרק ולנקות אותה.
אמהות רבות משתמשות במשאבה זו מידי יום, המשאבה מסייעת ביצירת שגרת הנקה והאכלה קבועה ומסודרת, עוזרת ומקלה בכאבי גודש ומבטיחה שתינוקך תמיד יקבל אוכל בריא המבוסס על חלב אם. את החלב ניתן לשאוב לתוך מיכלי החלב של טומי טיפי המכילים 60 מ"ל ולאחסנם במקפיא או במקרר.

בנוסף לטומי טיפי ישנן גם רפידות הנקה בעלות כושר ספיגה מירבי, הרפידה דקה מאוד ולא בולטת מעבר לחולצה, לרפידות יש דבק הדואר ש הרפידות לא יזוזו ממקומם.

שנית- "אספלורה"- קו מוצרים אשר עוצב על מנת להפוך את האכלת ילדכם במזון  מוצק לקלה יותר.

צלחות מחולקות: מסייעות להורה להציג סוגים שונים של מאכלים בפני התינוק, בעזרת החלוקה התינוק לומד להכיר ולהבדיל בין המרקמים, הצבעים והטעמים השונים. לצלחת בסיס המונע החלקה.

כפיות: הכפיות מעוצבות כך שהידית הקטנה תתאים לידיו של התינוק ותעודד אותו לאכילה עצמאית.

כוסות: לטומי טיפי מוון רחב ומגוון של כוסות מעבר לא מטפטפות. כוסות אלו עוזרות לילדיכם לעבור משתייה מבקבוק ולשתייה לכוס רגילה.  לחלק מכוסות המעבר של טוי טיפי יש ידיות וחלקן יש עיצוב המתאים לאחיזה נוחה של ידיו הקטנות של התינוק.

לחברת טומי טיפי עוד המון מוצרים מגוונים ואיכותיים. כל המוצרים נועדו להבטיח הקלה ונוחות גם לאם וגם ולתינוק !